Dětské botky

Každý pár je originál. Boty jsou šité na míru a je potřeba obkreslit nohu a změřit další míry.

Trocha popisu

Boty jsou šité na míru a je potřeba obkreslit nohu a změřit další míry. V menu mám jednoduchý fotonávod nebo video návod – Jak správně obkreslit nohu.

Všechny botky šiji z kůže hlazenice (hladká leštěná kůže) nebo z již barvené kůže. Hlazenici, která má přírodní barvu, dále mořím barvami od české firmy CHEDS. Boty se dají dozdobit i barevnými tenčími kůžemi. Uvnitř některých bot může být i podšívková barevná kůže.

Informace ke kůžím včetně vzorníku naleznete v menu pod Barefoot boty – Kůže.

Kůži také zdobím raznicemi nebo domalovávámstříbrnou či zlatou barvou. Na stélku používám nubuk (kůže s leštěným lícem), který je semišový a proto na něm neklouže noha při chůzi. Gumové podrážky neboli plotny mám 1,8mm, 3mm a 6mm silné.

Veškeré informace k raznicím, stélce a podrážkám naleznete v menu pod Barefoot boty- Raznice, Barvy, Plotny.

Ukázka mé tvorby

Capáčky

Šiji (na stroji) nejčastěji ze softshellu nebo koženky. Nepodlepuji je. Používají se nejvíce  na domácí nošení, do herniček či na návštěvy, když jsou podlahy chladné a není vhodné chodit bosky. Cena 200Kč.

Bačkorky

Bačkorky mají přes nárt gumičku/pásek na suchý zip. Jsou z předem barvené kůže, může být i kombinace kůže/látka.  Podrážka bývá 1,8mm silná bez výrazného vzorku.

Cena 400Kč. Zatím velikost botek 26,27,28, 29

 

Dětské sandálky – páskové / s plnou špičkou

Jsou z kůže, kterou mořím barvami, dle katalogu. Podrážka u sandálků bývá 1,8mm silná bez výrazného vzorku. Je možné ji podlepit i podrážkou o síle 3mm nebo 6mm s výraznějším vzorkem.  Cena 500Kč.

Dětské tenisky

Tenisky jsou šité na kopytě. Zatím mám k dispozici velikost 25-28. Jsou šité z tenké barvené kůže, uvnitř je jemná podšívka. Cena 600Kč.