Hledej radost v sobě

Uvnitř ve svém těle mám jiskřičku. Jiskru jež mé Srdce oživuje, vyživuje, rozzařuje….

Někdy jiskra přeskočí a zapálí mé světlo uvnitř, jindy je sotva viditelná. Záleží to na mém vnitřním pocitu. Hledejme svou vnitřní radost, své světlo uvnitř….. jen my sami jej dokážeme rozsvítit. Světlo se neskrývá v hlavě, v myšlenkách a v očekáváních….. Světlo je v uvolnění, v pouštění strachů, v propojení se svým Srdcem.

Ve chvíli, kdy naše jiskřička pohasíná díky vnějším tlakům, kdy se nám „hroutí“ naše očekávání, představy, naše berličky….pak máme SAMI SEBE. Náš vnitřní svět, který nikdy nezmizí…. můžeme se spojit a pocítit nesmírný klid a lásku uvnitř….rozžhout světlo v nás.

Každá živá bytost má v sobě světlo

 

Planeta Země má uvnitř sebe své žhavé jádro, naše galaxie má uprostřed své Slunce, Vesmír je plný Sluncí…… My máme uvnitř sebe své Srdce, svůj Zdroj, své Světlo.

Pokud má jiskřička slábne, propojím se se svým tělem. Najdu svoji DUŠI uprostřed hrudníku v posvátném prostoru srdce. Skrze svou duši mohu svítit a předávat jiskru dál… mohu pomoci bez sebe menší námahy rozžehnout radost ve svém okolí….

Šťastní a vyrovnaní lidé přitahují jako magnet, svítí na dálku, chcete být v jejich blízkosti….. pojďme změnit svůj magnetický pól na pozitivní. Vytvářejme kolem sebe světlo, přinášejme radost…. A radost se nám bude vracet zpět. Na co se soustředíme, to roste…..

Léčivá moc smíchu boří strachy

A proto se směji………. jsem uvnitř sebe…………tady a teď……… vnímám radost a neexistuje žádný strach.

Tak mocný má na mě vliv SMÍCH. Aktivuje radost uvnitř mne. Radost, která tam VŽDY je a která tolik let téměř spala. Proč se vlastně bojíme být veselý?  Vždyť úsměv svítí jako baterka, je nakažlivý….

Vnitřní radost aktivuje uvolnění, přináší klid a boří strachy…..

Že není čemu se smát a proč se radovat? Můžu se smát jen tak, pro nic za nic. Můžu se usmívat, protože s úsměvem je svět veselejší a barevnější……ať klidně vypadám jako blázen. Raději budu šťastný blázen, než nešťastná žena plná vnitřního smutku a napětí.

Hledej RADOST v sobě skrze spojení s duší

Svou duši vnímám pokud se směji, když tančím, poslouchám hudbu, tvořím, medituji a také při sexu. Každý můžeme mít své spojovače s duší v něčem jiném. Společné je ale to, že v tomto propojení jsme si SAMI SEBE VĚDOMÍ. Vnímáme se. Získáváme pocit radosti, klidu, uvolnění, míru, lásky, pocitu tady a teď…… a naše světlo uvnitř nás hoří. Světlo, které vnímáme uvnitř pak září i mimo nás…..

Světlo šířím také skrze obrázky malované s láskou kdekoliv a kdykoliv. Nosím křídu neustále u sebe a kreslím…..

 Co ještě dodat?

Smích…ten úžasný lék, který nemá vedlejších účinků a přesto jej užíváme tak málo. Kolikrát denně se opravdu ze srdce zasmějeme? Kolikrát denně se vůbec zasmějeme? Je nám přirozené se usmívat? Děti jsou mistři smíchu, vnitřní radosti a žití tady a teď. Úsměv léčí. Uvolňuje napětí v obličeji, v těle se vyplavují hormony štěstí, mysl se uvolňuje…. Pokud se usmíváme, cítíme se lépe, cítí se lépe i naše okolí. Uvědomili jste si, že napjatý člověk se ani nedokáže přirozeně usmát?

„Chceš- li zažít něco, cos ještě nezažil, budeš muset udělat něco, cos ještě neudělal.“  Neznámý autor

Pojďme tedy svítit kolem nás. Nechť se nám to daří 🙂

Lucka

Autor: Lucie Vosáhlová

Šiji barefoot boty, cvičím Kundalini jógu, šamaním a stále více se spojuji se svým srdcem. Volnost, hravost, autenticita, celistvost těla i duše – nejen to se mnou teď rezonuje. Skrze svou vlastní chůzi a práci s duší nalézám harmonii a štěstí. Je mi skvěle v postoji mého těla i duše. Krok za krokem se dostanu tam, kam potřebuji. A tak kráčím ke Svobodě, krůček po krůčku. Můj příběh si přečtete zde>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *