Když nás dožene tvořivost

Taky někdy nemůžete spát? Protože se Vám hlavou honí tisíce nápadů a pořad přemýšlíte, jak ten svůj projekt doladíte, dopíšete, dokreslíte…. A je jedno, jestli je to zrovna nový střih šatů, bot, obraz který chcete nakreslit, vázání květiny nebo pečení výborného koláče pro vaši rodinu.

Tak toto už mám asi týden. Budím se noc co noc, přemýšlím jakou barvu, jakou podrážku, jaký tvar, jaký rámeček…. Prostě jak ty svoje barefoot boty doladím. Začala jsem šít boty na kopytě a už nemohu jinak. Mám tisíce nápadů, jaké boty vyrobit. Od několika druhů balerínek, „kecek“, kotníčkových, vyšších, pánských až k dětským.

A co mě drží v realizaci? Nemám ty správné kůže a ta správná kopyta. Ach jo. Příští týden už přijdou😊. Tak alespoň tvořím prototypy a vymýšlím střihy.

Pozvat tvořivost do života

Myslím, že pokud tato tvořivost v jakékoliv oblasti přijde, měli bychom ji pozvat dál a rozvinout ji. Nabíjí nás radostí z práce, ze života, propojuje s přítomností, protože když tvoříme něco, co nás baví, jsme v plné radosti a žijeme tady a teď!!! 🙂

Příprava pampeliškového medu
Čistá radost

 

 

 

 

 

 

 

Někdy se okolnosti správně sejdou –  najednou máte dostatek času, práci doma, na zahrádce, s dětmi i v zaměstnání máte hotovou a vy můžete tvořit. Jen být a tvořit to krásné a opravdové v jakékoliv oblasti. Je to pak tvořeno od srdce, s láskou a radostí. Můžeme tvořit kdykoliv, cokoliv  a kdekoliv.

Stačí otevřít svá srdce a pozvat tvořivost a důvěru v život dál.

Přeji všem mnoho tvořivých chvil plných štěstí a naplnění.

Lucka

 

Autor: Lucie Vosáhlová

Šiji barefoot boty, cvičím Kundalini jógu, šamaním a stále více se spojuji se svým srdcem. Volnost, hravost, autenticita, celistvost těla i duše – nejen to se mnou teď rezonuje. Skrze svou vlastní chůzi a práci s duší nalézám harmonii a štěstí. Je mi skvěle v postoji mého těla i duše. Krok za krokem se dostanu tam, kam potřebuji. A tak kráčím ke Svobodě, krůček po krůčku. Můj příběh si přečtete zde>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *