Pánské botky

Veškeré botky ráda ladím do nejmenšího detailu. Každý pár je originál.  Vždy mě baví spolupráce na vymýšlení jednotlivých variací barev kůži, nití apod.

Trocha popisu

Boty jsou šité na míru a je potřeba obkreslit nohu a změřit další míry. V menu mám jednoduchý fotonávod – Jak správně obkreslit nohu.

Všechny botky šiji z již barvené kůže. Boty se dají dozdobit i barevnými tenčími kůžemi. Uvnitř bot je podšívková barevná kůže.

Veškeré informace ke kůžím včetně vzorníku barev naleznete v menu pod Barefoot boty – Kůže.

Na stélku u sandálů používám nubuk (kůže s leštěným lícem), který je semišový a proto na něm neklouže noha při chůzi. Stélka v uzavřených botech je pěnová nebo pravý kožíšek.

Gumové podrážky (neboli plotny) mám 1,8mm, 3mm a 6mm silné.

Veškeré informace ke stélce a podrážkám naleznete v menu pod Barefoot boty– Raznice, Barvy, Plotny.

Ukázka mé tvorby

Pánské sandále Kristusky

Sportoní sandále mají 2cm široké pásky, dobře drží na noze, zapínání je u vnitřního kotníku.

Cena je 1300Kč.

Pánské kotníkové boty

Botky mohou být se lehkou tenkou podšívkou, zimní silnější podšívkou pro chladnější dny, nebo dokonce s kožíškem pro super komfort během mrazů.

Boty jsou z barevné kůže, vzorník naleznete zde. Podrážka může mít různou barvu i sílu. Výztuha v patě a špici je samozřejmostí.

Cena 3000Kč.

v procesu šití

Pohorky

Tzv. soft pohorky – lehké ale bytelné. Široká špice a rovná podrážka s vyšším vzorkem ideálním pro turistiku. Šité dle střihu Darin Hradské.

Cena 3500 Kč.

Pánské tenisky

Boty tvořím na dle míry nohou na kopytě. Mohou být celo kožené, látkové nebo kombinované. Vnitřní výztuha paty a špičky je samozřejmostí. Do bot dávám pro vyměkčení vkládací pěnovou stélku.

Cena kožených je 2600 Kč, látkových 2400 Kč.