Recenze

S laskavým svolením svým klientek zveřejňuji recenze na mé botky.

 

 • Irenka: Lucinko, chtěla jsem ti napsat, že tvé boty mě provázely celým létem a bylo to krásné chození <3. Připadala jsem si velmi luxusně, když jsi mi měřila chodidlo a když jsi boty upravovala na míru. A ještě luxusnější je pocit, když mám boty na nohou. Děkuji ti.

 

 • Blanka: Ahoj Lucí. Chtěla bych se podělit o moji radost z botiček, co jsi mi ušila. Před rokem to byly balerínky a teď mám nově sandálky. Jsem s obojími moc spokojená. Chodí se v nich jako v bačkůrkách. Nikde netlačí, i když v nich běhám celý den naboso. Protože mám kladívkové prsty a vbočený palec, měla jsem docela problém sehnat v obchodě botky, ze kterých nebudu mít odřené nohy.
  Musela jsem to většinou řešit vložkami do bot a ještě si některá mista na noze zalepit náplastí. Teď vklouznu do bot a jdu. Prostě paráda.
  Bylo fajn , že jsme spolu mohly „vymyslet“ moje sandálky tak, aby pásky šly mimo riziková místa a přesto vypadají na noze moc hezky. Určitě si brzy nechám ušít další botičky.
  Přeji Ti při šití hodně dobrých nápadů a tvůrčí radosti a hodně spokojených zákazníků, kterým se ve tvých botkách bude dobře šlapat.
  Blanka

 

 • Terezka: Lucinečko, už delší dobu Ti chci napsat. Balerínky nosím pořád a jsou to nejlepší boty co jsem kdy měla. Jsou nejbožejší na světe a navíc úplně dokonalé. Sandálky nosím na všechny vycházky do přírody nebo polopřírody, cítím se jako bych je ani neměla a přitom nemusím věnovat pozornost nějakému střípku či ostřejšímu kamínku, je to luxusní pocit chůze naboso, prostě WOW. Úžasný, fakt nemám slov jak jsem za oboje šťastná a vděčná. Děkuji ti